Ogrzewanie podłogowe w suchej zabudowie - zalety nowoczesnego ogrzewania
Ogrzewanie podłogowe w suchej zabudowie - zalety nowoczesnego ogrzewania

Podłogówka w suchej zabudowie

Firma Sander System stworzyła kompletny system ogrzewania podłogowego w suchej zabudowie Sander Standard Alu do samodzielnego montażu jako najlżejsze i najcieńsze rozwiązanie w wodnym ogrzewnictwie płaszczyznowym. Podstawą systemu jest płyta ze styropianu o podwyższonej wytrzymałości na ściskanie, w której wyfrezowane są kanały na rury. Powierzchnia płyty pokryta jest w całości folią aluminiową, która stanowi radiator równomiernie rozprowadzający ciepło od pobocznicy rury po całej powierzchni. Rury stanowiące pętle ogrzewania wraz z płytą systemową tworzą równą powierzchnie umożliwiając tym samym bezpośrednie ułożenie pokrycia podłogi bez wylewki betonowej.

Sander Standard Alu charakteryzuje się swoją uniwersalnością zastosowania.

Za sprawą swojej małej masy oraz niskiej zabudowy  Świetnie sprawdza się przy remontach w starszych budynkach, kamienicach, budownictwie szkieletowym i wszędzie tam gdzie nie jest możliwe wykonanie ogrzewania podłogowego w tradycyjnej formie. Wykonanie instalacji jest bardzo proste i szybkie. Płyty posiadają standardowe wymiary i uniwersalny wzór frezowania dzięki czemu montaż przypomina układanie klocków, a brak wylewki eliminuje czas potrzeby na wyschnięcie i późniejsze wygrzewanie.

Energooszczędność podłogówki w suchej zabudowie

Brak jastrychu betonowego znacznie skraca czas nagrzewania i stygnięcia podłogi przez co układ bardzo łatwo poddaje się regulacji automatycznej, dzięki czemu koszty eksploatacyjne maleją nawet o 10% względem tradycyjnej podłogówki. Energooszczędność systemu Sander Standard Alu sprawia, że jest to doskonałe rozwiązanie również do budynków nowopowstających, a zwłaszcza dla budownictwa pasywnego i niskoenergetycznego , gdzie walka toczy się o każdą oszczędność zużywanej przez obiekt energii.

Dane kontaktowe

664-958-173

sklep@instalco.pl

więcej więcej
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
Kategorie
Zapisz się do newslettera
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl